English
  
TCMB DÖVİZ KURLARI  
ALIŞ SATIŞ
USD
EURO
GBP
..: HAKKIMIZDA


Sembol Matbaa Malzemeleri iç ve Dis Tic. A.S. 2000 yilinin nisan ayinda (Istoç) Istanbul Toptancilar Çarsisinda faaliyete baslamistir. Daha sonra Ikitelli Matbaacilar Sitesine tasinmistir. Tüm Dünya markalarini bünyesinde toplamis olan Sembol Matbaa Malzemeleri Iç ve Dis Tic. A.S.’nin amaci müsterilerine kaliteli ve genis bir ürün yelpazesi sunmaktir. Bu sayede  baski ve baski sonrasinda kaliteli bir sonuç isteyen tüm imalatçilar için gerekli malzeme çesidini pazara sunabilmektedir.

Ayni zamanda ana kurulusumuz olan NUMUNE MATBAACILIK ve CILT San. Ltd. Sti. ile beraber farkli alanlarda üretim hacmine sahip olup müsterilerimize kaliteli ve dogru hizmeti vermekteyiz. 2.000m2 lik kapali alanimizda baski öncesi (grafik tasarim), baski ve baski sonrasi alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Ayni zamanda sirket promosyon ürünleri, kirtasiye ürünleri, klasör, ofset baski, sert ve karton kapak cilt yapimi, kutu üretimi, spiralli cilt, kartela yapimi, brosür ve katalog yapimi, özel tasarim kutulu kitaplar, cd kitapçigi, takvim, dosya vb. ürün imalatlari yapilmaktadir.

Sirketimizin öncelikli hedefi kalitedir. Bu nedenle 1. sinif malzemeleri ürün yelpazesinde toplamakta ve sürekli yenilemektedir. Almanya, Belçika, Hollanda, Ispanya ve Italya gibi dünyan›n genis bir ticari pazar payina sahip olan ülkelerdeki büyük firmalar olan; GUARRO CASAS (kagit - karton), HENKEL (tutkal) , IRS (suni deri), BN International (plastik ciltbezi ve keten), SMURFIT (ithal gri mukavva), KREKELBERG (flok), SALAMANDER (deri) gibi dünya markalarinin ürünlerini Türkiye ve komsu ülkelere tani›tarak satisa sunmaktadir. Ayni zamanda yerli markalar olarakta TÜRKOGLU (mukavva), SOM (ciltbezi), POLITEK (plastik tutkal), DEPAR (suni deri) ürünlerininde satisini yapmaktadir.  

Bu ürünlerden çok çesitli sektörlerde yararlanilmaktadir. Cilt, dosya, davetiye yapimi ve mücevher, çikolata, hediyelik, vb. kutularin yapimina kadar çok çesitli ürünlerde yararlanilabilmektedir.

Sembol Matbaa Malzemeleri Iç ve Dis Tic. A.s. genis pazar arastirmasi sayesinde sektörün ihtiyaçlarini kesfederek ihtiyaç duyulan malzemeleri ve promosyonlari pazara sunabilmektedir. Satisa sundugu tüm ürünlerin kullan›m alanlarini, örnek göstererek ürün tanitiminda müsterilerine genis ve yaratici bir bakis açisi saglamaktadir.


© Copyright 2007 Sembol Matbaa, Cilt Malzemeleri İç ve Dış Tic. LTD ŞTİ. | Design By Kreatifiz